אודות השל

השל ניווט עסקים מצליחים, מישהו להצליח איתו!

בין אם אתה צריך ייעוץ ופיתוח ארגוני, להשביח את רמת המנהלים בארגון, הדרכת מכירות,הדרכת מערכי ומערכות שירות... או השילוב ביניהם – חברת "השל ניווט עסקים מצליחים" היא הכתובת שלך.

 

אודות החברה

 

חברת "השל ניווט עסקים מצליחים" (חברת הארטסל בע"מ - שם רשום, שם מסחרי - השל)נוסדה בשנת 2001,

תחומי הפעילות העיקריים הם: 

 

 

ייחוד החברה

 ייחודה של החברה הוא ביכולת לשלב בין ניסיון מעשי רב בשטח ולמידה דידקטית, לבין יישום מודלים מתקדמים של הגורמים המובילים בעולם. במילים אחרות, להביא לך תוצאות עסקיות, מדידות, ברורות ומוכחות.

 

היום, המתודולוגיה של חברת "השל ניווט עסקים מצליחים" מניעה גלגלי עסקים רבים. כאן אתה, המנהל, מקבל ראייה מערכתית כוללת, המאפשרת לך ליהנות מתוצאות מדידות. תוצאות אשר באות לידי ביטוי בשורה התחתונה של העסק (ולא דווקא של התחום הספציפי שבו נדרש השינוי מלכתחילה). היכולת להצליב בין התחומים השונים בגישה רחבה והוליסטית, מספקת פתרונות הרבה יותר נכונים ומקיפים.
במילים אחרות: אתה נהנה מהיכולת להפוך עצות למעשים ולתוצאות מדידות.

הדגש העיקרי וההתחייבות של השל והצוות היא לתוצאות ועל כך שהכל אישי, אצלנו הלקוחות הם חברים ושותפים. זה לא מוטו - זו צורת חיים מוכחת.

 

על השל

 השל רייחלביץ, נווט עסקי, מומחה לשיפור תוצאות עסקיות לחברות וארגונים. ייסד והקים את השל ניווט עסקים מצליחים והוא גם מלווה ומשביח עסקים, חברות או ארגונים, בכל התחומים. החל מהכשרת עובדים בסדנאות והרצאות ממוקדות, דרך פיתוח עסקי, ייעוץ והשבחת מנהלים, וכלה בייעוץ אסטרטגי.

 

בעבר כיהן בתפקידי ניהול בכירים, הוביל קרוב ל - 1000 עובדים במצטבר וצבר ניסיון מעשי במגוון תחומים עסקיים.

הקים וניהל את פרויקט דלקן 2000 של סונול, היה מנהל השיווק והמכירות של סקיוטק, אשר הונפקה ברמת דירוג AA-. ולבסוף שימש כסמנכ"ל רשת מרפאות פרופורציה - בה נרשם גידול של למעלה מ- 120% (!) בהכנסות החברה – עוד במהלך השנה הראשונה לכהונתו.
השל צבר ניסיון עצום בפעילות שטח של ניהול, מכירות וטיפול בשרות לקוחות יחד עם פעילויות עסקיות מגוונות.


השל צבר במשך השנים ניסיון רב בהעברת הרצאות וסדנאות במסגרות שונות כגון פורום מנהלים של המגזר החרדי (מליאה של 500-600 איש), המי"ל, מסגרות עסקיות פרטיות שונות, בנקים ועוד..

כיום השל מביא גישה הוליסטית, מולטי-דיסציפלינארית,כלל ארגונית, יחד עם התייחסות מאוד אישית לכל לקוח. 
 

תקשורת

 השל כתב את הטור השבועי "מנטור" ב- "G", מוסף סוף השבוע של גלובס, ואת הטור הצרכני "כן, גורו" במדור הצרכנות של YNET.

כמו כן הספריה העסקית אשר נכתבה ונבנתה ע"י השל רייחלביץ וצוותו, מהווה מקור מידע מקוון לכל האוניברסיטאות המובילות בישראל (העברית בירושלים, ת"א, בן-גוריון, בר-אילן, חיפה, הטכניון) ומשמשת ארגונים עסקיים רבים בהתנהלותם היומיומית. הספריה נבחרה ע"י ידיעות אחרונות לאחד מעשרת האתרים השווים של 2008.
 

מוטו

 "העבודה שלי היא התשוקה שלי, ממש כמו האהבה ליין ככה אני אוהב את הלקוחות שלי ואת העשייה שלי עימם, ככל שהתהליך עמוק יותר ובוגר יותר, ככל שצועדים יחדיו יותר זמן כך החיבור ותוצאה טובה יותר"

 

השל רייחלביץ בגוגל +


יצירת קשר   השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

שם מלא
טלפון
דוא"ל
נושא
הודעה


לקבלת ייעוץ עסקי (ללא התחייבות)

מלא פרטיך כאן ונחזור אליך בהקדם

שם
טלפון
דואל
שם חברה

מבין לקוחותינו

לקבלת טיפים

שם
מייל

כל הזכויות שמורות © השל ייעוץ ארגוני

ייעוץ ארגוני   |  ייעוץ עסקי  |  פרופיל חברה  |  בלוגתנאי שימוש  |  מפת האתר

מענה אנושי  |  יחסי ציבור   |  רואה חשבון  |  מרצים    

 


אינטרנט פולפאוור :: חברת בניית אתרים