הדרכת מכירות

לכל הרוחות! כמה מכירות אפשר עוד לפספס?

איך מטפלים בהתנגדויות?

איך מפסיקים "למכור" ללקוחות במקום לתת להם לקנות?

איך גורמים ללקוח לרצות את השירות/מוצר ולקנות דווקא ממך?

איך אפשר למכור יותר?

 

זה פשוט ללמוד איך עושים את זה נכון וגם ליהנות מזה.

בלי צוות מכירות מיומן שיודע ליצור קשר טוב וחם עם הלקוח, לברר צורך, לדעת כיצד לחבר בין תועלות המוצר לצרכי הלקוח ולסגור עסקאות... הרבה עסקאות - עדיף לסגור את הארגון. ההתמחות שלנו היא לגרום למערכת המכירות שלך לייצר יותר עסקאות! הדרכת מכירות הוא תחום שמצוינות בו היא קריטית להצלחת הארגון העסקי,הדרכת מכירות על כל גווניה זה מה שאנחנו יודעים לעשות וגם להציג תוצאות.

 

רק מי שמגיע בעצמו מהשטח ומכר, הצליח להעלות אחוזי סגירה וגם לפספס עסקאות; רק מי שחש בעצמו את התסכול ואת ההתעלות שיש במכירה טובה ונכונה, יכול להעביר זאת באופן הטוב ביותר לצוות שלך. ההתמחות שלנו היא שילוב בין ניסיון אדיר מהשטח בתחומי: מכירות, ניהול מכירות, ליווי מכירות ופיתוח מערכי מכירות וצוותי מכירות שמוכרים וסוגרים עסקאות.

 

אחרי ניסיון מצטבר של אלפי מכירות ברמת מכירות שטח ומכירות משרד או מכירות בטלפון, אחרי ניהול קרוב ל-1,000 עובדים במצטבר, רובם ככולם בתחום המכירות והשירות; ואחרי ליווי והכשרת ארגונים רבים - אני, השל, וצוות מומחי המכירות שלי רוצים לעזור גם לארגון שלך לשפר את יכולות המכירה.

 

ההתחייבות שלנו: שיפור במכירות הוא הכרח. אנחנו לא מוותרים עד שמגיעים לתוצאה המיוחלת, יחס אישי וממוקד, בניית תוכנית עבודה או סדנה או הרצאה בשפה של הארגון ובצבעים של הארגון - בצורה כזו שהצוות לאחר ההדרכה יוכל רק להגיד "וואו, מתי כבר יוצאים למכור וליישם את התורה הזו."

 

להדרכה שמשיגה יעדים ומביאה תוצאות עסקיות מטורפות

בין אם מדובר בהרצאת מכירות או סדנת מכירות או בתהליך עומק לשיפור מערך המכירות - אין מדובר בהדרכה כללית אלא בהדרכה שמותאמת  לארגון שלך. הדרכה שמדברת בשפה ובמונחים המקצועיים של התחום בו הארגון נמצא, ועושים הכל על מנת להבטיח שלאחר ההדרכה צוות המכירות יוכל לצאת ומיד ליישם.

 

ממליצים מספרים:

פורטל דרושים"כל תהליך המכירה בארגון עבר התמקצעות"
דרור אפשטיין, מנכ"ל משותף פורטל 'דרושים'

 

 אמריקן לייזר"השל וצוותו הם ללא ספק האנשים למשימה"
 שלומי בן אבי, דירקטור 'אמריקן לייזר'

 

קופת חולים כללית

"אני ממליצה בחום רב על השל כיועצים מהשורה הראשונה שיוכלו לסייע, להשביח ולייעץ לכל ארגון אשר יבחר בהם."
סיגל אלגרישי, 'כללית אסטיקה וכללית משלימה'

     

 

 

מילה אישית לסיום - אתה לא לבד, הדבר החשוב הוא שתדע שיש לך שותף טוב לדרך. השל רייחלביץ וצוות מומחי המכירות שלו עומדים לרשותך. יחד איתך נצליח ונביא את כישוריך כואת כישורי המכירות של הצוות שלך למקסימום. ואת הארגון למקום האמיתי בו הוא ראוי להיות.

 

 

 

השל רייחלביץ בגוגל +

 לקבלת ייעוץ עסקי (ללא התחייבות)

מלא פרטיך כאן ונחזור אליך בהקדם

שם
טלפון
דואל
שם חברה

מבין לקוחותינו

לקבלת טיפים

שם
מייל

כל הזכויות שמורות © השל ייעוץ ארגוני

ייעוץ ארגוני   |  ייעוץ עסקי  |  פרופיל חברה  |  בלוגתנאי שימוש  |  מפת האתר

מענה אנושי  |  יחסי ציבור   |  רואה חשבון  |  מרצים    

 


אינטרנט פולפאוור :: חברת בניית אתרים