ייעוץ עסקי - שיפור תוצאות עסקיות

חבל, הרי יכול להיות לך עסק הרבה יותר טוב

ייעוץ עסקי טוב מביא לשיפור תוצאות עסקיות, מיקוד עסקי, ארגון רווחי יותר, לחידוד ולמיקוד אסטרטגיה ברורה, שיפור ביצועי העובדים וכישורי המנהלים. זה בדיוק מה שאנחנו יודעים לעשות ועושים.

 

צור קשר כבר עכשיו וביחד נאפיין ונאתר את הסיבות שמעכבות אותך לפרוץ למעלה, תן לנו לתת לך ייעוץ עסקי שמביא לשיפור בתוצאות העסקיות שלך!


במהלך השנים ניהלתי ארגונים ועסקים רבים בתפקידי שרות, מכירות וניהול כללי בארגונים גדולים וגם בעסקים קטנים ובינוניים. ייצרתי פעילות עסקית ברורה וחדה שהביאה לייצוב ולגידול עסקי ולמדתי מלמטה מהם הדרכים והחשיבה המנצחת. כל זאת בשילוב עם היכרות עמוקה של תפיסות וכלים עסקיים מהמתקדמים בעולם המאפשרים לי ולצוות היועצים העסקיים שלי להתאים לך את הייעוץ והליווי הטוב ביותר עבורך.

אם אתה מאמין שהעסק לא מממש את הפוטנציאל העסקי שלו צור קשר עכשיו

 אני השל וצוות היועצים שאיתי נסייע לך בייעוץ וליווי עסקי מקיף ומקצועי המותאם לארגון ולשוק בו אתה פועל. נשפר ביחד את העסק שלך. היתרון הגדול שתיהנה ממנו הוא לגלות שזה לא עוד יועץ שבא לומר לך מה לעשות, הייתי שם במקום שלך וגם כיום אני מנהל עסק, אני מכיר את הלחצים של הצוות, האינטרסים הפנים ארגוניים והלחצים בכלל ויודע כיצד לייצר את השינוי.

להדרכה שמשיגה יעדים ומביאה תוצאות עסקיות מטורפות

 

השל ייעוץ עסקי - שיפור תוצאות עסקיות

 

ייעוץ עסקי – איך זה עובד בפועל?

ייעוץ עסקי שוטף וקבוע אינו מותרות, הוא אחד מהמפתחות להצלחה עסקית. שירות הייעוץ העסקי שלנו מותאם אישית לכל מנהל וארגון, המתכונת הבסיסית היא פגישה שבועית, בה נעבור יחד על מה שקורה בארגון, נטפל ונמצא פתרונות לדילמות וסוגיות עסקיות שונות. נעבוד במקביל על מטרות הארגון ועל יכולותיך כמנהל ואיש עסקים. כך אתה נהנה למעשה מייעוץ עסקי יחד עם ליווי עסקי המשולב ב'מנטורינג' עסקי שזה, לאור ניסיון רב שנים, השילוב האופטימלי להצלחה.


סינכרון עסקי כולל, תוך מימוש "אפקט התזמורת" זה מה שאנחנו עושים. נדבר, נתמודד, נחשוב, נתייעץ, נתכונן, נתווכח...ובקיצור, נעשה כל מה שנדרש ונהיה עבורך כמו שותף ללא מניות. שותף שאכפת לו ולא אחד שבא רק לייעץ וללכת.


אתה יכול לבוא לייעוץ קצר מועד של מספר מפגשים או ארוך טווח...אנחנו איתך, וזה הדבר הכי חשוב.

 

שאל את מי שכבר הצליח

אל תסתמך רק על דעתי, אתה מוזמן לצפות בעמוד ממליצים במכתבי ההמלצה, בוידאו, ופשוט ליצור קשר, לשמוע אישית ממני, להתרשם וגם לדבר עם מי שכבר הצליח (לאחר ייעוץ עסקי איתי) להביא את העסק והארגון שלו ליעדים נשגבים שהיו לפני כן רק בגדר חלום עבורו.

 

מילה אישית ממני – השל

ההצלחה שלך היא השליחות שלי ושל הצוות שאיתי. זו האמונה והמטרה הבלתי מתפשרת, הסיבה שאני, השל וכל הצוות, באים כל יום לעבודה. הדבר שנותן לנו כח ואנרגיה להמשיך ולעשות את זה, ללוות ולתת ייעוץ עסקי מתקדם.

 

למי זה טוב?

  • למי שמרגיש שהעסק לא מממש את הפוטנציאל העסקי שלו
  • למי שחסר לו כלים עסקיים
  • למי שלא רוצה לפספס הזדמנויות
  • למי שרוצה להבין טוב יותר מה הוא עושה ומה הוא לא עושה...ויכול לעשות
  • לעסק הדורש ניטור ובקרה מבחוץ של הפעילות, על מנת למנוע נסיגה עסקית

 

שירותי ייעוץ שאנו מציעים: ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוניייעוץ שיווקי, ייעוץ אסטרטגי, פיתוח עסקי מאפשרים לך ליהנות ממערך השבחה ארגונית מקיפה בהתאם לצרכי ודרישות העסק והמטרות שלך. בנוסף כחלק מתהליכים אלו אנו מספקים גם סדנאות והרצאות וגם אימון עסקי בתחומים הרלוונטיים.

 


ייעוץ שיווקי
רודף אחרי לקוחות במקום שהם ירדפו אחריך?
ייעוץ אסטרטגי
הארגון שלך מסתובב סביב הזנב של עצמו?


יצירת קשר   השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

שם מלא
טלפון
דוא"ל
נושא
הודעה


לקבלת ייעוץ עסקי (ללא התחייבות)

מלא פרטיך כאן ונחזור אליך בהקדם

שם
טלפון
דואל
שם חברה

מבין לקוחותינו

לקבלת טיפים

שם
מייל

כל הזכויות שמורות © השל ייעוץ ארגוני

ייעוץ ארגוני   |  ייעוץ עסקי  |  פרופיל חברה  |  בלוגתנאי שימוש  |  מפת האתר

מענה אנושי  |  יחסי ציבור   |  רואה חשבון  |  מרצים    

 


אינטרנט פולפאוור :: חברת בניית אתרים