כתב אחריות

אנו לוקחים אחריות ומתחייבים מולך בשיטת התמחור ובעבודה בפועל

  תחום הייעוץ הוא מאוד אמורפי, קשה מאוד ליועץ להתחייב לתוצאה כיוון שלא הוא המבצע. יחד עם זאת אנו ב- "השל ניווט עסקים מצליחים" רואים עצמנו מחוייבים להצלחת לקוחותינו ולכן איננו מתפשרים על דבר בדרך להצלחה.  משמעות הדבר היא שאנו לעיתים יכולים להיות נודניקים, להתווכח, להציק (עם חיוך) ולא לוותר על רעיון ו/או מחשבה בה אנו מאמינים. או שתשכנעו אותנו או שאנו נשכנע, או שתימצא דרך אמצעית.בכל מקרה אנו נהיה שם ונוודא שהארגון והמנהל יצליחו בדרכם.

 

 
משמעות נוספת היא שאנו מאוד מקצועיים, למידה היא חלק ממסלול קבוע. פרסום מאמרים, פיתוח מודלים חדשים, ניתוח מקרים והבנה כי האחריות שלנו היא לאלעצור ולנוח על זרי הדפנה מבטיחים לך הלקוח שתקבל את המיטב.

 

  זו גם הסיבה שלקוחותינו נשארים עימנו לאורך תקופות ארוכות מאוד,לעיתים שנים רבות של צמיחה והתפתחות עסקית מעסק קטן לארגון רב עובדים ולקבוצת חברות.  אנו מוכנים לקחת אחריות ולהתחייב מולך הן בשיטת התמחור והן בעבודה בפועל.

 

מילה אישית מהשל

 

 לא סתם טביעת האצבע שלי מעטרת את כל מסמכי החברה, הסיבה היא שחשוב לי ולכלל הצוות להותיר חותם בכל ארגון ועסק או מנהל אותו אנו מלווים ליווי עסקי או מסייעים בייעוץ עסקי. זו ההתחייבות שלנו, זו האמירה שלנו כלפיך כלקוח וכמעט תמיד גם כחבר. כן, מרבית לקוחות החברה הפכו במהלך הזמן גם לחברים טובים.  תאמין כי יש לך שותף לדרך, יש לך אותי ואת כל הצוות שלי.

 


היי, אם אתה חושב שאלו  רק מילים - שכולם אומרים אותו הדבר ואיך באמת אפשר לדעת,וזקוק לעוד חיזוקים?

 

זה ממש פשוט, כנס לעמוד הממליצים וגלה מה יש ללקוחותינו לספר עלינו - לקוחות ממליצים

 

.אם זה לא יספיק ניתן גם לדבר איתם, הם ישמחו לספר לך למה כדאי ליצור קשר כבר עכשיו ולקדם את המטרות העסקיות והארגוניות שלך.

 


יצירת קשר   השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

שם מלא
טלפון
דוא"ל
נושא
הודעה


לקבלת ייעוץ עסקי (ללא התחייבות)

מלא פרטיך כאן ונחזור אליך בהקדם

שם
טלפון
דואל
שם חברה

מבין לקוחותינו

לקבלת טיפים

שם
מייל

כל הזכויות שמורות © השל ייעוץ ארגוני

ייעוץ ארגוני   |  ייעוץ עסקי  |  פרופיל חברה  |  בלוגתנאי שימוש  |  מפת האתר

מענה אנושי  |  יחסי ציבור   |  רואה חשבון  |  מרצים    

 


אינטרנט פולפאוור :: חברת בניית אתרים